Milí fanoušci Šternberského kopce,

všichni teď prožíváme těžké období a čelíme následkům.

Jak již všichni tušíte, letošní ročník Šternberského kopce se díky všem omezením způsobených pandemií, neuskuteční.

Bohužel nám tento rok není od začátku přáno. Bojovali jsme s místem uskutečnění a teď nám naše plány překazila situace s pandemií, se kterou nikdo z nás nepočítal.

Dlouho jsme věřili, že se pandemie přežene a budeme to s Vámi moci oslavit na Šternberském kopci. Opatření, které jsou ale stanovena, nám to neumožňují.

S manažery jednotlivých interpretů jsme v neustálém kontaktu a snažíme se vše přesunout na rok 2021 a již nyní intenzivně pracujeme, abychom Vám to vynahradili a udělali Šternberský kopec ještě lepším.

Pokud je to ve vašich možnostech, vstupenky si prosím ponechte na příští rok.

Proč byste to měli udělat?
Šternberský kopec se realizuje již od začátku roku, aby pro Vás bylo připraveno vše, na co jste standardně zvyklí a samozřejmě se i pracuje na inovacích, které nás stojí mnoho sil, ale také bohužel i financí. Odvedli jsme 15 % DPH ze vstupného, zaplatili provozní náklady, zálohy interpretů a mnohé další. Vstupné pokrývá část nákladů na realizaci festivalu. Proto nám velice pomůžete, když si vstupné ponecháte na příští rok a tímto festival Šternberský kopec podpoříte.

Chápeme, že pro mnohé z Vás není situace v těchto dnech jednoduchá a proto, pokud potřebujete vstupné vrátit, obraťte se, prosím, na náš e-mail info@arks-plus.com nebo se s námi telefonicky spojte na čísle 585 418 011.

Velice Vám děkujeme za pochopení, ale i sílu, kterou nám svojí přízní dáváte.
My Vám z celého srdce přejeme hodně sil a zdraví. Příští rok to spolu zase rozjedeme!

Tým Arks Plus s.r.o.